Мирослава Батаклиева – треньор

    Родена на 05. 02. 1975г. Започва да се занимава с художествена гимнастика на 6г., в КХГ „Левски”, с треньор Валентина Ганева. Носителка на медали от Държавни първенства – ансамбъл и индивидуално. Държавна шампионка ансамбъл, през 1992г.

    От 2007 година работи като треньор в клуба.

    Съдия по художествена гимнастика.

    Личен треньор на Елена Георгиева (жени, ансамбъл), Жана Пенчева (девойки, индивидуално) - национални състезателки.

    По-големи успехи като треньор:

  • 2007-2009 г.
    • 1 златен медал ансамбъл от Държавно първенство;
    • национална състезателкаи - ансамбъл жени - Катрин Велкова (2008-2012);
  • 2010-2019 г.
    • Олимпийски игри - Катрин Велкова (2012) – VI  място ансамбъл;  
    • Световни първенства - Катрин Велкова (2010) - V място ансамбъл многобой, ІІІ място ансамбъл, финал; (2011) ІІІ място ансамбъл многобой, І място финал; Сара Стайкова (2015) - VII място отборно; Лаура Траатс (2017) - ІI място ансамбъл многобой, ІІІ място - финал; (2018) - ІІI място ансамбъл многобой, І място - финал; (2019) - ІІI място ансамбъл многобой, ІІ място - финал; 
    • Европейски игри - Лаура Траатс (2019) - ІI място;
    • Европейски първенства - Катрин Велкова (2010) - VI място – ансамбъл; (2012) ІV място – ансамбъл многобой, ІІ място – финал; Лаура Траатс (2013) – ІІІ място ансамбъл девойки; Лаура Траатс (2018) -  ІІІ място отборно с ансамбъл жени, ІІІ място многобой , І място - финал;  
    • шампионки на България - Яна Попова (2012 ДСВ "А"); Лаура Траатс (2016 жени „А”); Моника Гикова (2019 жени "Б")
    • 3 златни, 4 бронзови медала индивидуално от Държавни първенства;
    • 4 златни, 5 сребърни, 1 бронзов медала отборно от Държавни първенства;
    • 6 златни, 7 сребърни, 3 бронзови медала ансамбъл от Държавни първенства;
    • национални състезателки - индивидуално жени - Сара Стайкова (2015-2016); ансамбъл жени - Катрин Велкова (2008-2012), Лаура Траатс (2015- ); индивидуално девойки - Елена Георгиева (2018), Христина Първанова (2019-2020), Аделина Грозданова (2019-2020); ансамбъл девойки - Лаура Траатс (2012-2014), Тихомира Бонева (2016); членове на националното младежко звено - Лаура Траатс (2008-2011), Адриана Ангелова (2017-2019), Христина Първанова (2019).
  • 2020-2021 г. 
    • Олимпийски игри - Лаура Траатс (2021) - I място ансамбъл; 
    • Европейски първенства - Лаура Траатс (2021) -  V място многобой, І и II място - финали; 
    • 1 бронзов медал индивидуално от Държавни първенства;
    • 3 златни, 2 сребърни, 1 бронзов медала отборно от Държавни първенства;
    • 1 златен, 1 бронзов медали ансамбъл от Държавни първенства;
    • национални състезателки - индивидуално жени - Христина Първанова (2021- ); ансамбъл жени - Лаура Траатс (2015-2021), Елена Георгиева (2021- ); индивидуално девойки - Христина Първанова (2019-2020), Аделина Грозданова (2020), Жана Пенчева (2021- ); членове на младежко звено - София Павлова (2020), Жана Пенчева (2020), Алис Шакирова (2020), Ралица Иванова (2021), Бояна Капитанска (2021), Никол Валентинова (2021);