Резултати
26-28.04.24г. СК Ташкент, Узбекистан:
- Боряна Калейн - III място - жени
27-28.04.24г. МТ "Печ къп", Печ, Унгария:
- Мая Добрева - II място - многобой, I място - обръч - 2011 А
- Виктория Атанасова - II място - многобой, I място - топка, лента - 2011 А
- Дария Манчева - II място - многобой, I място - обръч - 2013 А
- Зара Пъхлева - VIII място - 2014 Б
- Виктория Георгиева - III място - 2015 А
- Александра Ламбина - VIII място - 2015 А
26-28.04.24г. ДТ "Жулиета Шишманова", Бургас:
- Александра Александрова - III място - жени А
- Алис Шакирова - I място - бухалки, II място - обръч - 2008 А
- Виктория Манчева - III място - топка - 2008 А
- Ралица Иванова - I място - обръч - 2009 А
- Габриела Атанасова - II място - топка - 2009 А
- Ивана Янкулова - I място - обръч, топка - 2011 А
- Карина Милкова - I място - обръч, II място - без уред - 2013 А
- Деа-Виктория Калоферова - II място - въже - 2013 А
- Рая Станчева - II място - без уред - 2015 А
- I място - ансамбъл ДМВ до 11 Б1
26-27.04.24г. МТ ФИГ "Жулиета Шишманова", Бургас:
- Алина Коломиец - II място - многобой, бухалки, I място - обръч, топка - жени
- Жана Пенчева - III място - многобой, I място - бухалки, лента, II място - обръч, топка - жени
13-15.04.24г. СК София, България:
- Боряна Калейн - I място - многобой, II място - бухалки - жени
07.04.24г. Открит шампионат на Италия:
- Алина Коломиец - I място отборно с "Опера Рома"
06-07.04.24г. - ДТ Купа "Диляна" Пазарджик:
- II място - ансамбъл ДМВ до 11 Б1
- II място - 2-3 ДМВ до 11 Б1
04-07.04.24г. - МТ ФИГ Купа "София", София:
- Боряна Калейн - I място - жени
- III място - ансамбъл жени - Алис Шакирова, Александра Александрова, Виктория Манчева, Изабела Асенова, Мила Янакиева, София Павлова
27-31.04.24г. ДОП, София:
- II място - отборно жени 1 - Боряна Калейн, Жана Пенчева, Алина коломиец
- IV място - отборно ДСВ - Никол Валентинова, Габриела Стоилова, Ралица Иванова
- IV място - отборно ДМВ до 11 - Дария Манчева, Карина Милкова, Кая Ганева
- VII място - отборно жени 2 - Мила Янакиева, София Павлова, Александра Александрова, Изабела Асенова
21-24.03.24г. ДТ Купа "Локомотив", София:
- Жана Пенчева - II място - жени Елит
- Алина Коломиец - III място - жени Елит
- Александра Александрова - II място - ленти - жени А
- Изабела Асенова - III място - ленти - жени А
- Ралица Иванова - I място - лента - 2009 Елит
- Габриела Стоилова - II място - обръч - 2009 Елит
- Бояна Капитанска - II място - лента - 2009 А
- Никол Валентинова - III място - 2010 Елит
- Ивана Янкулова - VI място - 2011 Елит
- Дария Манчева - I място - 2013 Елит
- Кая Ганева - VI място - 2013 Елит
- Карина Милкова - V място - без уред - 2013 Елит
- III място - ансамбъл ДМВ до 11 Б1
8-10.03.24г. ДТ "Феникс", София:
- София Павлова - III място - жени Елит
- Алина Коломиец - II място - лента - жени Елит
- Жана Пенчева - I място - 2008 Елит
- Никол Валентинова - I място - многобой, бухалки, лента - 2010 Елит
- Ивана Янкулова - I място - многобой, бухалки - 2011 Елит
- Виктория Атанасова - I място - топка - 2011 Елит
- Дария Манчева - I място - многобой, въже - ДМВ до 11 А
- Карина Милкова - III място - въже - ДМВ до 11 А
- Кая Ганева - III място - обръч - ДМВ до 11 А
- II място - ансамбъл жени Елит
- III място - ансамбъл ДСВ Елит
02.03.24г. Открит шампионат на Италия:
- Алина Коломиец - II място отборно с "Опера Рома"
22-25.02.24г. МТ "Каламата къп", Гърция:
- Александра Александрова - II място - лента - жени А
- Алис Шакирова - III място - лента - жени А
- Изабела Асенова - IV място - лента - жени А
- Бояна Капитанска - IV място - лента - 2009 А
- Никол Валентинова - VII място - обръч - 2010 А
- Мая Добрева - V място - бухалки - 2011 А
- Кая Ганева - I място - многобой, II място - въже, обръч - 2013 А
- Карина Милкова - III място - многобой, I място - въже - 2013 А
- Жанна Вълканова - III място - въже - 2013 Б
03-04.02.24г. МТ "Млади таланти", Виена, Австрия:
- Никол Валентинова - I място - 2010 А
- Деа-Виктория Калоферова - III място - 2013 Б
20-21.01.24г. МТ "Елеганс Къп", Кале, Франция:
- Жана Пенчева - II място - многобой, обръч, I място - топка - жени
- Алина Коломиец - IV място - многобой, III място - топка, бухалки, лента - жени
- София Павлова - VII място - многобой, III място - обръч - жени
- Габриела Стоилова - V място - девойки
- Ивана Янкулова - III място - многобой, бухалки, лента - 2011
- Мая Добрева - VI място - многобой - 2011
12-13.10.23г. ДП категория "Б", София:
- IV място - отборно ДМВ до 10 - Адрияна Медарева, Деа-Виктория Калоферова
- VIII място - отборно ДМВ - Калина Йонкова, Естел Яньова
15-17.09.23г. Балканиада, Будва, Черна гора:
- Алина Коломиец - II място - жени
- Жана Пенчева - III място многобой, обръч, лента, I място - топка - ДСВ
- I място ансамбъл ДМВ Елит
09.09.23г. ДП ансамбли категория "Елит", София:
- III място - многобой, I място - обръчи, II място - топки и ленти - ансамбъл жени Елит - Александра Александрова, Алис Шакирова, Виктория Манчева, Изабела Асенова, София Павлова
- II място - многобой, I място - обръчи, бухалки - ансамбъл ДСВ Елит - Бояна Капитанска, Габриела Стоилова, Ивиан Радикова, Кая Христова, Ралица Иванова, Симона Лазарова
- V място - многобой, обръчи, IV място - бухалки - ансамбъл ДМВ Елит - Ава Лулева, Виктория Атанасова, Ивона Пондева, Йоана Василева, Мая Добрева, Пея Конова
07.09.23г. ДП ансамбли категория "А", София:
- I място - ансамбъл ДМВ А - Габриела Цветкова, Диана Димитрова, Естел Яньова, Калина Йонкова и Лора Гелева
- III място - многобой, без уред, II място - обръчи - ансамбъл ДМВ до 10 А - Дария Манчева, Елена Антонова, Калояна Папазова, Карина Милкова, Кая Ганева
23-27.08.23г. Световно първенство, Валенсия, Испания:
- Боряна Калейн - I място - отборно, II място - бухалки, лента, IV място - обръч, топка, VI място - многобой - жени.
21-23.07.23г. СК Милано, Италия:
- Боряна Калейн - IV място - многобой, II място - топка, лента, VII място - обръч - жени.
14-16.07.23г. СЧК Клуж-Напока, Румъния:
- Боряна Калейн - II място - многобой, I място - топка, бухалки, IV място - лента - жени.
23-25.06.23г. Държавно първенство ансамбли категория "Б", Велико Търново:
- II място - ДСВ 4-6 - Бояна Пъхлева, Вероника Цонева, Елина Пеева, Ива Вълева, Ивона Тапанджова, Никол Николова
- II място - ДМВ до 10 4-6 1 - Адрияна Медарева Гергана Гюпчанова, Деа-Виктория Калоферова, Елена Чембекчис, Елина Драгнева, Жанна Вълканова
- II място - ДМВ до 10 2-3 1 - Ангелина Щерева, Николета Василева
- VII място - ДМВ 4-6 - Дея Джонова, Карина Михайлова, Матея Сиракова, Рая Асенова, Рая Петрова
- VIII място - ДМВ до 10 2- 2 - Вероника Мохова, Зара Пъхлева
18.06.23г. Държавна гимнастрада, Пловдив:
- I място - трета възрастова група - голяма група с уред.
08-10.06.23г. ДП категория "А" ДМВ до 10 и ДМВ, София:
- Дария Манчева - III място - многобой, без уред, топка, II място - въже - ДМВ до 10
- Карина Милкова - VIII място - въже - ДМВ до 10
- Мая Добрева - V място - бухалки - ДМВ
25-28.05.23г. ДП категория "А" ДСВ и ЖЕНИ, Стара Загора:
- Габриела Стоилова - VI място - многобой, II място - лента, VII място - обръч - ДСВ
- Пресияна Асенова - VIII място - многобой, III място - лента, IV място - топка, VII място - бухалки - жени
18-21.05.23г. Европейско първенство, Баку, Азербайджан:
- Боряна Калейн - I място - многобой, отборно, II място - бухалки, III място - обръч, VI място - топка - жени.
11-13.05.23г. Втори етап ДП категория "Елит" за приз "Мария Гигова", София:
- Боряна Калейн - II място - многобой, топка, I място - обръч, III място - бухалки, IV място - лента - жени
- Мила Янакиева - VII място - многобой, обръч - жени
- Елена Георгиева - VIII място - многобой, топка, V място - лента - жени
- Алина Коломиец - VII място - бухалки - жени
- Жана Пенчева - VIII място - многобой, IV място - топка, бухалки - ДСВ
- Ивана Янкулова - VIII място - бухалки - ДМВ
06-07.05.23г. МТ ФИГ "Ритъм къп", Белград, Сърбия:
- Жана Пенчева - III място - многобой, лента, II място - обръч, I място - бухалки - девойки;
- Алина Коломиец - VI място - многобой, I място - бухалки - жени
26-29.04.23г. ДОП, София:
- III място - жени 1 - Боряна Калейн, Елена Георгиева, Алина Коломиец, София Павлова
- III място - ДМВ до 10 - Дария Манчева, Кая Ганева, Карина Милкова
- IV място - ДСВ 1 - Жана Пенчева, Виктория Манчева, Ралица Иванова
- VI място - жени 2 - Мила Янакиева, Биляна Везирска, Вая Драганова
07-09.04.23г. МТ ФИГ МТМ Народен дом, Любляна, Словения
- Жана Пенчева - III място - многобой, обръч, II място - топка - девойки
- Ивайла Велковска - VI място - бухалки, VIII място - лента - девойки
- Алина Коломиец - VI място - жени
- Мила Янакиева - VIII място - бухалки - жени
17-19.03.23г.Световна купа Атина, Гърция:
- Боряна Калейн - III място - многобой, IV място - обръч, VI място - топка, VII място - лента.
25-26.02.23г. Гранд при Тарту, Естония:
- Боряна Калейн - IV място - многобой, I място - лента, III място - бухалки - жени.